Швидкісний кабельний та безпровідний Інтернет вже в Глухівцях
З жовтня 2018р. ми запустили в тестовому режимі безпровідну мережу в смт. Глухівці. Паралельно будується кабельна GePON та Ethernet мережа по багатоповерховим будинкам.
В Глухівцях по вулиці Богачука вже працює кабельна мережа GePON
Мешканці 2-ох поверхових будинків мають можливість підключити швидкісний кабельний Інтернет по технології GePON. Акційна ціна підключення - 500грн.
Оплата через платіжні термінали
Для більш зручної оплати послуг ми уклали договір з платіжною системою EasyPay. Тепер абоненти можуть легко оплатити послуги в будь-якому терміналі EasyPay, а також платіжною банківською корткою через on-line сервіс EasyPay.
https://easypay.ua/catalog/internet/radio-city
Увага! До 1 грудня 2018р. мережа працює в тестовому режимі, тому абонентська плата зніматися не буде.
В Бродецькому стартує мережа RadioCity
На початку Грудня 2018р. ми запускаємо в тестовому режимі безпровідну базову станцію в смт.Бродецьке. Всі бажаючі підключитися можуть залишити заявку в розділі "контакти", або за телефоном.

НОВИНИ


Приймаємо заявки на підключення в с.Вовчинець
З 1 квітня поточного року  розпочато формування списків бажаючих в доступі до безлімітного широкосмугового інтернету по безпроводовій технології у населених пунктах Вовчинці та Катеринівка. Запуск базової станції у селі Вовчинці має відбутись у травні 2019 року.
Приймаємо заявки на підключення в с.Дубина
З березня 2019 року  розпочато підключення абонентів у населенному пункті Дубина, по безпровідній технології  до широкосмугового безлімітного інтернету. Користувачами є як приватні особи, так і комерційні структури.